Hydrodynamiczne

Produkty

Jeszcze do niedawna metoda malowania natryskowego, kojarzyła się większości z zastosowaniem przemysłowym. Obecnie jednak szeroka gama produktów na rynku sprawiła, że narzędzia te pozwalają na wykonanie drobnych prac w domach i mieszkaniach. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie Państwa problemy techniczne. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń hydrodynamicznych i nie tylko, które szerszej liczbie odbiorców są znane jako agregaty i pompy malarskie. Na czym polega ich działanie?

Urządzenia hydrodynamiczne

Wraz z rozwojem technologii, na rynku pojawiają się produkty, które umożliwiają wykonanie określonej pracy czy czynności szybciej, wydajniej, a przede wszystkim dokładniej. Jest to spora przewaga nad tradycyjnymi, manualnymi narzędziami. Takie są nasze sprzęty hydrodynamiczne, do których możemy zaliczyć agregaty malarskie.

Technologia ta została zaczerpnięta z lakiernictwa samochodowego, gdzie za pomocą pistoletów można było uzyskać zadowalające efekty w znacznie krótszym czasie pracy. Agregat malarski jako urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza.

Agregat malarski – ekonomia i precyzja w zasięgu ręki

Malowanie jest jedną z bardziej skutecznych metod na odświeżenie domu czy mieszkania. By cały proces prac remontowych przebiegł sprawnie, warto wykorzystać do tego jeden z rodzajów sprzętów hydrodynamicznych, czyli agregat malarski. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala na równomierne nanoszenie farb, między innymi lateksowych, akrylowych, emalii, tynków czy gładzi.

Technika polegająca na malowaniu metodą natryskową polega na wyrzucaniu drobinek farby pod wpływem wysokiego ciśnienia za pomocą agregatu hydrodynamicznego. W wyniku działania sprężonego powietrza, farba umieszczona w urządzeniu zostaje rozbita na mniejsze krople, a następnie wydostaje się z dyszy na malowanie podłoże. Mimo, iż agregaty malarskie to urządzenia, które do tej pory kojarzyły się głównie z placami budowy, coraz częściej pojawiają się w prywatnych domach i mieszkaniach, ułatwiając przy tym wykonawstwo prac remontowo-budowlanych.