Seria AF została zaprojektowana do zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych. Łączy w jednym zestawie niezawodność i łatwość obsługi, dzięki zaprojektowaniu zwartej, lekkiej konstrukcji. Szeroki wybór modeli gwarantuje znalezienie rozwiązania odpowiedniego do każdego zastosowania.

Sprężarka połączona jest z silnikiem i korzysta z małych zbiorników o pojemności od 3 do 100 litrów.
 

Seria AC obejmuje sprężarki wolnoobrotowe stosowane głównie w warsztatach lub stacjach obsługi, gdzie często potrzeba większej ilości sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem 10 lub 12 barów.

W ofercie sprężarek serii AC dostępne są urządzenia o mocy od 2 do 10KM ze zbiornikami o pojemności od 25 do 500 litrów. Podobnie jak w serii AF dostępne są urządzenia do każdego zastosowania. Cechy takie, jak duży wentylator chłodzący i specjalna chłodnica końcowa (w modelach o mocy od 4 KM), w połączeniu z niską prędkością obrotową sprawiają, że sprężarki z serii AC są niezawodnymi towarzyszami urządzeń AF Automan. Urządzenie AC Automan gwarantuje nieprzerwaną pracę oraz ograniczone do minimum wymagania konserwacyjne niezależnie od zastosowania.
 


Jesteś w podstronie: AF-AC