Dwukomponentowe (2K)

Produkty

Nasza strona internetowa to miejsce dla osób, które szukają wysokiej klasy, specjalistycznych urządzeń. By ułatwić naszym klientom poszukiwanie odpowiedniego sprzętu, wszystkie dostępne urządzenia zostały skategoryzowane. W jednej z kategorii znaleźć można pompy i agregaty malarskie dwukomponentowe. Do czego służą?

Czym są urządzenia dwukomponentowe?

Malowanie ścian, sufitów czy też innych powierzchni to nieodłączny element przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. Mimo, iż sama czynność wydaje się prosta, odpowiednie rozprowadzenie materiału wymaga jednak niemałej precyzji, doświadczenia oraz zaangażowania. Pomocne mogą być w tym pompy dwukomponentowe, za pomocą których można sprawnie rozprowadzić farby i inne materiały. Ogromny wybór różnych rodzajów sprzętów sprawia, że można je dobrać do każdego przemysłu. Tego typu urządzenia sprawdzają się w branży morskiej, podczas budowy mostów i remontowania statków, a także podczas zabezpieczania konstrukcji stalowych czy malowania wagonów kolejowych.

Wspomniane urządzenia dwukomponentowe przeznaczone są do natrysku farb dwuskładnikowych, o bardzo krótkim czasie żelowania po zmieszaniu składników. Sprzęt ten charakteryzuje się kompaktową budową i wielozadaniowością, bowiem bazuje na znanej konstrukcji wysokowydajnego agregatu. Dzięki modularnej budowie, możliwe jest przystosowanie urządzenia dwukomponentowego do niemalże każdego zadania.

Postaw na agregat malarski

Malowanie za pomocą agregatu malarskiego to bardzo skuteczna metoda, która pozwala na dokładne i szybkie rozprowadzenie farby i nie tylko. Metoda natryskowa coraz częściej wybierana jest zamiast tradycyjnego wałka lub pędzla. Agregaty do malowania dwukomponentowe to nowoczesne urządzenia, które umożliwiają równomierne nanoszenie na różne powierzchnie między innymi emalii lateksowych czy akrylowych, gładzi, lakierów czy tynków. Drobinki farby wyrzucane są na powierzchnię pod wpływem wysokiego ciśnienia. Podczas problemów przy wyborze odpowiedniego urządzenia, nasi specjaliści służą pomocą i doradztwem.