Elektryczne tłokowe

Produkty

Prowadzona przez nas firma to miejsce dla specjalistów i pracowników, którzy szukają wysokiej klasy urządzeń do wykonywania profesjonalnych czynności. Do jednych z nich należy grupa urządzeń elektryczno-tłokowych, do których z pewnością zaliczyć można agregaty malarskie, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów.

Czym są elektryczno-tłokowe agregaty malarskie?

Urządzenia tłokowe z napędem elektrycznym to jeden z tych rodzajów sprzętów, który obecnie jest najczęściej wykorzystywany przez specjalistów. Charakteryzują się one zwiększoną efektywnością i wydajnością, a także szerokim zastosowaniem w pracach remontowo-modernizacyjnych. Ze względu na możliwość sprężania i natrysku pod wysokim ciśnieniem, urządzenie to doskonale sprawdzi się do wszystkich, nawet najbardziej lepkich farb.

Niektóre modele agregatów malarskich mają możliwość komputerowego sterowania przepływem farby czy regulację ciśnienia. Ułatwia to dostosowanie do różnych warunków. Z kolei agregaty elektryczne tłokowe idealnie nadają się do profesjonalnego użytku w firmach budowlanych, remontowych czy w przemyśle metalowym. Dostępne w naszym asortymencie są też takie modele, które znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych.

Na czym polega praca agregatów elektrycznych tłokowych?

W tym dziale przedstawiamy Państwu szereg urządzeń, jakimi są agregaty malarskie elektryczne tłokowe. Dzięki zastosowaniu sprawnościowej pompy, możliwe jest wykorzystanie silników o małej mocy, co pozwala zaoszczędzić na kosztach zużycia energii elektrycznej. Ponadto na oszczędność wpływ ma cykliczność pracy, gdyż pompa włącza się tylko w przypadku nagłego spadku ciśnienia między wężem, a pistoletem.

Urządzenia, jakimi są agregaty elektryczne tłokowe wyposażone są w tłok, który charakteryzuje się dużą wydajnością w podawaniu materiału. Ze względu na pracę na dość szorstkich materiałach, tłok ten wykonany jest z wysokiej jakości komponentów, między innymi stopów stali, dzięki czemu nie ulegają zarysowaniom.