image


Ingersoll-Rand 17/23,5

Proszę o wycenę

Ingersoll Rand wprowadził na rynek najnowocześniejsze sprężarki przewoźne pod względem bezawaryjności, efektywności oraz wydajności. Wszystkie kompresory tego producenta zbudowane zostały również z myślą o ochronie środowiska. Opracowano podwozie kompletnie zamknięte o szczelności niedopuszczającej do wycieków płynów. Zamknięta miska gwarantuje, że na zewnątrz nie wydostaną się paliwo, olej czy woda, co powoduje, że sprężarki są wyjątkowo przyjazne dla środowiska.

Sprężarki przewoźne Ingersoll-Rand opracowane zostały do wszelkich zastosowań budowlanych i industrialnych. Oprócz pracy z wszelkimi narzędziami do napraw drogowych, młotów pneumtycznych umożliwiają również dostawę prądu dla źródeł oświetlenia, narzędzi, spawarek itd. (przy wyborze opcjonalnego generatora).

Wszystkie sprężarki INGERSOLL RAND posiadają dopuszczenie (homologację) do poruszania się jako przyczepy w ruchu drogowym na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Urządzenia mogą byd wyposażone w dyszle sztywne lub łamane oraz zaczepy oczkowe lub kulowe.

 

Model IR 17/235
FAD (M³/min)   23.5
Nominalne ciśnienie robocze (bar) 17.2
Maksymalne dopuszczone ciśnienie (bar) 19.0
Ustawienie zaworu bezpieczeństwa (bar) 28.5
Silnik Ingersoll Rand
Model 6IRQ9AE
Liczba cylindrów 6
Pełna prędkość pod obciążeniem (rpm)
1800
Moc
254Kw
340Hp
Chłodzenie
224Kw
300Hp
Pojemność zbiornika paliwa
550 Litrów
Wyjście powietrza
1 x 2"
3 x 1¼"

Jesteś w podstronie: Ingersoll-Rand 17/23,5