STRONA GŁÓWNA Pistolety do malowania Konwencjonalne/Puszkowe

Konwencjonalne/Puszkowe

Produkty

Malowanie różnego rodzaju powierzchni uzależnione jest od wyboru sprzętu, a przede wszystkim preparatu, który chcemy rozprowadzić. W przypadku profesjonalnego nakładania farb czy powłok lakierniczych, warto zainwestować w sprawdzony sprzęt, który zapewni nie tylko sprawną, ale i bezproblemową pracę. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa pistolety natryskowe konwencjonalne, inaczej zwane puszkowymi. Znaleźć je można w asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Jak wybrać odpowiedni model?

Czym jest pistolet natryskowy?

Przeprowadzając różnego rodzaju prace związane z malowaniem, warto przygotować się nie tylko od strony technicznej, ale i praktycznej. Dostępne w naszym asortymencie natryskowe pistolety puszkowe to świetne rozwiązanie, jeśli mamy do pokrycia ogromną powierzchnię i zależy nam na spektakularnym efekcie bez jakichkolwiek braków. Tego typu urządzenie zapewnia mniejsze zużycie farby czy lakieru, w porównaniu do innych sprzętów i akcesoriów, za pomocą których można by je rozprowadzić. Prace malarskie przy pomocy natryskowego pistoletu puszkowego są znacznie szybsze, łatwiejsze i skuteczniejsze, zwłaszcza przy dużej czy ograniczonej powierzchni z trudno dostępnymi miejscami.

W naszym asortymencie znaleźć można różne modele natryskowych pistoletów konwencjonalnych, które cieszą się uniwersalnym zastosowaniem, a także umożliwiają nakładanie szerokiej gamy farb czy powłok lakierniczych. Oferujemy urządzenia, takich firm, jak DeVilbiss, Advance HD, GTi HD czy PRi HD, które wyposażone są w kubki opadowe oraz dysze o różnych rozmiarach.

Dostępne w naszym sklepie urządzenia zapewniają wysoką efektywność natrysku, umożliwiają regulację strumienia i ilości materiału, a także są proste w konserwacji oraz czyszczeniu. Ponadto korpus sprzętu wykonany jest z polerowanego aluminium, natomiast dysza i iglica z wysokiej jakości stali szlachetnej.

Dlaczego warto zdecydować się na pistolet do malowania?

Zarówno agregaty, jak i pistolety natryskowe konwencjonalne czy puszkowe do malowania to urządzenia godne uwagi, bowiem zapewniają jedną z wydajniejszych metod nakładania różnego rodzaju preparatów, rozbijając je równomiernie na stosowanej powierzchni. Ponadto do wspomnianych urządzeń można dokupić różnego rodzaju akcesoria i części zamienne, dzięki czemu będą one służyły przez wiele, długich lat.