Według branży


Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce przeznaczone do osób, które na co dzień pracują w różnych branżach przemysłowych i budowlanych. Odpowiedni sprzęt to podstawa, by móc wykonywać różnego rodzaju prace, takie jak malowanie. W naszym asortymencie znaleźć można różne modele agregatów malarskich, które znajdują zastosowanie w różnych branżach. Sprawdź jakich!

Szybkość i dokładność

Malowanie ścian, sufitów i innych wielkich powierzchni to podstawowe usługi, które świadczy niejedna firma budowlano-remontowa. Mimo iż na pierwszy rzut oka czynność ta wydaje się być prozaicznie prosta, wymaga odpowiedniego przygotowania technicznego, a także dokładności i sprawności. Planując tego typu działania, warto wyposażyć się w nowoczesny agregat malarski, który nie tylko ułatwi, ale też przyspieszy wykonywanie tego typu prac. Ponadto urządzenie to pozwoli zaoszczędzić materiału i znacznie wpłynie na poprawę jakości.

Oferowane przez nas liczne modele agregatów malarskich sprawdzają się również w branży związanej z ochroną przeciwpożarową. Urządzenie to świetnie sprawdzi się podczas nakładania epoksydowych powłok ogniochronnych, których głównym zadaniem jest ochrona konstrukcji stalowych przed działaniem wysokich temperatur.

W przypadku modeli WIWA HIGH PRESSURE CLEANER idealnie sprawdzają się do przygotowywania powierzchni pod aplikację powłok antykorozyjnych. Najczęściej agregaty te wykorzystuje się w firmach, które działają w przemyśle naftowym, gazowym, spożywczym, budowlanym czy okrętowym. Dzięki możliwości wytwarzania wysokiego ciśnienia, urządzenie to sprawdza się także podczas prac porządkowych na dachach i elewacjach budynków.

Zalety stosowania agregatów malarskich

Główną zaletą urządzeń, jakimi są agregaty malarskie jest zapewnienie wysokiej estetyki malowanych powierzchni. Sposób ten wyklucza ryzyko pojawienia się na ścianie niechlujnych zacieków czy faktury wałka, a także smug, które może pozostawić po sobie pędzel. Należy podkreślić, że malowanie przy użyciu agregatu zapewnia idealnie gładkie ściany, a także pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca.