KONTAKT

Siedziba firmy

Agencja ANTICORR Gdańsk Sp. z o.o.
Ul. Tarcice 11, 80-718 Gdańsk
Tel. +48 (58) 342 24 15
lub
+48 (58) 343 25 53
Email: 
biuro@anticorr.pl
Biuro czynne w godzinach 8.00-16.00

Prezes Dariusz Droszkowski
Tel. +48 (58) 342 24 15

Regon 220019710
KRS 0000229321
NIP 957-09-05-174

 

Komory malarskie, śrutownicze i suszarnie - realizacja inwestycji

Andrzej Brandt
Inżynier Projektu

Tel. +48 502 502 993
E-mail: andrzej.brandt@anticorr.pl

Zdzisław Karasowski
Inżynier Projektu

Tel. +48 502 502 993
E-mail: zdzislaw.karasowski@anticorr.pl


Serwis urządzeń

 serwis@anticorr.pl
Tel. +48 508 814 239

Laboratorium-Badania i wzorcowanie


Tel. +48 508 813 786
Email: laboratorium@anticorr.pl

Agnieszka Karnecka
Specjalista ds. badań

Tel. +48 508 813 786
Email: agnieszka.karnecka@anticorr.pl

Filip Żemajtis
Specjalista ds. badań

Tel. +48 58 342 24 15
Email: filip.zemajtis@anticorr.pl

Sklep internetowy: sklep.anticorr.pl

 

 

View Larger Map

Dział Handlowy

Mierniki, Sprzęt laboratoryjny i testowy

Sławomir Zwiefka 
Tel. kom. + 48 502 523 999
Email:
slawomir.zwiefka@anticorr.pl

Bożena Kuich

Kierownik biura
Tel. kom. + 48 502 510 500

Email:
biuro@anticorr.pl

 

Artur Franczak 
Tel. kom. + 48 511 449 379
Email:
artur.franczak@anticorr.pl

 

Sprzęt do Prac antykorozyjnych, Czyszczenia, Malowania, Metalizacji


Janusz Krupa
Tel. kom. + 48 510 948 719
Email: janusz.krupa
@anticorr.pl

 

Dział Logistyki i obsługa zamówień

Marcin Ciborski 
Specjalista ds. Logistyki

Tel. +48 798 933 176
Email: 
logistyka@anticorr.pl

Jakub Droszkowski
Specjalista ds. Logistyki
Tel. +48 (58)
342 24 15
Email: magazyn@anticorr.pl

 




 

 

Zapytanie
*Imię i nazwisko
*E-mail
*Telefon
Firma
*Zapytanie
*Zabezpieczenie antyspamowe.
Wpisz wynik działania:5+2
* - te pola muszą być wypełnione