facebook YT allegro sklep

STRONA GŁÓWNA > Malowanie > Pompy/Agregaty

Pompy/Agregaty


Wybór odpowiedniego agregatu malarskiego zależy od kilku ważnych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rodzaj prac, jaki będzie wykonywany oraz materiał, który będzie aplikowany. Dostępne w naszej ofercie pompy malarskie zostały podzielone na trzy podstawowe kategorie ułatwiające wybór sprzętu.

  • Według rodziny produktów - agregaty malarskie zostały przypisane do grup na podstawie budowy i trybu pracy. Znajdują się tu pompy hydrodynamiczne, iniekcyjne, dwukomponentowe, tłokowe, spalinowe, elektryczne i in.
  • Według branży - pompy są podzielone na kategorie ze względu na zastosowanie. Zostały tu zamieszczone agregaty przeznaczone do prac budowlanych, malarskich, ochrony przed korozją, ochrony przed ogniem i in.
  • Według materiału - agregaty znajdą się w odpowiednich grupach określonych na podstawie wykorzystywanego materiału: farb, lakierów, epoksydów, polimoczników, tynków i szpachli i in.

 

Mniejsze straty materiału, większa oszczędność czasu

Nowoczesne agregaty malarskie pozwalają na znaczne ograniczenie strat materiału. Wynika to z zastosowanej technologii. W przypadku pomp wielokomponentowych mieszanie materiału następuje bezpośrednio przed natryskiem, co pozwala na ponowne użycie niewykorzystanej farby. Dodatkowo funkcja automatycznego mieszania komponentów zmniejsza zużycie rozpuszczalnika i eliminuje ewentualne straty wynikające z błędu ludzkiego.
Jednocześnie zautomatyzowanie tego procesu skróciło czas potrzebny do przygotowania materiału do aplikacji. Uzyskana powłoka charakteryzuje się wyższą jakością, a jej nakładanie jest jeszcze łatwiejsze. Ponadto urządzenia często podgrzewają farbę w trakcie pracy. To również sprawia, że malowanie przebiega szybciej i sprawniej.

 


Agencja ANTICORR Gdańsk Sp. z o.o.
Ul. Hallera 140, 80-416 Gdańsk
Tel./fax +48 (58) 342 24 15
E-mail: biuro@anticorr.pl
O firmie
Kontakt
Mapa strony
Ogólne warunki sprzedaży

 

Strony powiązane
www.anticorr.pl
www.sklep.anticorr.pl
www.sudra.pl
wykonanie: : strony internetowe gdańsk Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 7
Tylko praktyczne informacje i fachowe porady. Zapisz się na nasz newsletter!Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail newslettera zawierającego informację handlową w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.). Regulamin dot. zasad korzystania z newslettera.