facebook YT allegro sklep

STRONA GŁÓWNA > Malowanie > Pompy/Agregaty

Pompy/Agregaty


Jak wybrać agregat malarski?

Wybór odpowiedniego agregatu malarskiego zależy od kilku ważnych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rodzaj prac, jaki będzie wykonywany oraz materiał, który będzie aplikowany. Dostępne w naszej ofercie pompy malarskie zostały podzielone na trzy podstawowe kategorie ułatwiające wybór sprzętu.

  • Według rodziny produktów - agregaty malarskie zostały przypisane do grup na podstawie budowy i trybu pracy. Znajdują się tu pompy hydrodynamiczne, iniekcyjne, dwukomponentowe, tłokowe, spalinowe, elektryczne i in.
  • Według branży - pompy są podzielone na kategorie ze względu na zastosowanie. Zostały tu zamieszczone agregaty przeznaczone do prac budowlanych, malarskich, ochrony przed korozją, ochrony przed ogniem i in.
  • Według materiału - agregaty znajdą się w odpowiednich grupach określonych na podstawie wykorzystywanego materiału: farb, lakierów, epoksydów, polimoczników, tynków i szpachli i in.

 

Agregat malarski gwarantuje mniejsze straty materiału i większą oszczędność czasu.

Nowoczesne agregaty malarskie pozwalają na znaczne ograniczenie strat materiału. Wynika to z zastosowanej technologii. W przypadku pomp wielokomponentowych mieszanie materiału następuje bezpośrednio przed natryskiem, co pozwala na ponowne użycie niewykorzystanej farby. Dodatkowo funkcja automatycznego mieszania komponentów zmniejsza zużycie rozpuszczalnika i eliminuje ewentualne straty wynikające z błędu ludzkiego.
Jednocześnie zautomatyzowanie tego procesu skróciło czas potrzebny do przygotowania materiału do aplikacji. Uzyskana powłoka charakteryzuje się wyższą jakością, a jej nakładanie jest jeszcze łatwiejsze. Ponadto urządzenia często podgrzewają farbę w trakcie pracy. To również sprawia, że malowanie przebiega szybciej i sprawniej.

 


Agencja ANTICORR Gdańsk Sp. z o.o.
Ul. Hallera 140, 80-416 Gdańsk
Tel./fax +48 (58) 342 24 15
E-mail: biuro@anticorr.pl
O firmie
Kontakt
Mapa strony
Ogólne warunki sprzedaży

 

Strony powiązane
www.anticorr.pl
www.sklep.anticorr.pl
www.sudra.pl
wykonanie: : strony internetowe gdańsk Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 12
Tylko praktyczne informacje i fachowe porady. Zapisz się na nasz newsletter!Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail newslettera zawierającego informację handlową w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.). Regulamin dot. zasad korzystania z newslettera.