Usługi serwisowe i zgłaszanie napraw


Oddając swój sprzęt służący do konserwacji i odnowień obiektów oraz elementów warto jest zaufać najlepszym. Nasz serwis urządzeń do malowania, metalizacji i obróbki strumieniowo-ściernej oferuje profesjonalną obsługę oraz szybkie rozwiązanie Twojego problemu. U nas odbywają się również zarówno przeglądy gwarancyjne, jak i przeglądy pogwarancyjne.

Profesjonalna naprawa i modernizacja sprzętu w naszym serwisie

Poprawnie działające urządzenie do metalizacji, obróbki lub konserwacji to połowa sukcesu. Dlatego w naszym serwisie podejmujemy się naprawą oraz modernizacją sprzętu do obróbki strumieniowo-ściernej, przy którym wymagane jest utrzymanie odpowiedniego ciśnienie strumienia wodnego, który używany jest do czyszczenia zabrudzonych oraz wyeksploatowanych elementów oraz obiektów.

Kolejnym punktem w naszej ofercie jest naprawa agregatów malarskich, co pozwala na kontynuację pracy wykonywanej metodą natryskową. A skoro już o niej mowa, sprzęt do metalizacji natryskowej również podlega naszym naprawom, a poprawnie działające urządzenie służyć będzie przez wiele kolejnych zleceń.

Na koniec, warto wspomnieć o usłudze kompleksowej obsługi technicznej komór śrutowniczych i malarskich. Są to miejsca stworzone w celach stworzenia wyspecjalizowanego środowiska, w którym można przystąpić do odpowiedniej pracy. W tym celu komory te należy odpowiednio przygotować oraz skalibrować.