Współpraca

Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. jest powiązana z firmą Agencja Anticorr Wrocław Sp. z o.o. oraz firmą Sudra. Utrzymuje długotrwałe relacje biznesowe z cenionymi na rynku producentami: Clemco, DeFelsko, ElektroPhysik, Osu-Hessler, Graco, Rhopoint, TQC, WIWA. Jako oficjalny, autoryzowany reprezentant tych firm na Polskę, posiada w swojej ofercie najnowsze modele specjalistycznych urządzeń, części eksploatacyjne i akcesoria. 

Doradcy Techniczni Agencji Anticorr ukończyli licencjonowane szkolenia prowadzone przez producentów sprzętu, który  znajduje się w ofercie Firmy.

Dobre relacje z producentami są podtrzymywane podczas regularnych spotkań i szkoleń organizowanych w siedzibach firm. Agencja Anticorr została zaproszona do siedziby włoskiego producenta komór laboratoryjnych - firmy CO.FO.ME.GRA. Podczas spotkania w Mediolanie zaprezentowano najnowsze modele komór korozyjnych, starzeniowych i klimatycznych, a także określono perspektywy dalszej współpracy. Agencja Anticorr uczestniczyła również w seminarium przygotowanym przez firmę TQC. Wykłady oraz prezentacje poprowadzone przez ekspertów zgromadziły w Rotterdamie dystrybutorów z całego świata. Na spotkaniu przedstawiono najnowsze wersje urządzeń kontrolno-pomiarowych dostępnych w sprzedaży, a także pokazano kilka prototypów. Ponadto  Agencja Anticorr wzięła udział w spotkaniu biznesowym z producentem urządzeń kontrolno-pomiarowych, firmą ElektroPhysik w Kolonii. Wizyta mająca na celu podtrzymanie dobrych relacji i określenie ram dalszej współpracy była również połączona ze szkoleniem dla Doradców Technicznych. Agencja Anticorr brała również udział w szkoleniach organizowanych przez firmę WIWA, na których prezentowano możliwości specjalistych agregatów malarskich, w tym systemów wielokomponentowych.