STRONA GŁÓWNA Pistolety do malowania

Pistolety do malowania


Pistolet do malowania i agregat malarski to niezbędne urządzenia do malowania natryskowego, które staje się coraz bardziej popularne szczególnie przy większych powierzchniach, a obejść bez niego praktycznie nie może się już żadna budowa, czy remont. Korzystając podczas pracy z tych urządzeń możliwe jest nakładanie równomiernej warstwy farby, a dysza pozwala na ustawienie szerokości jaką powinien mieć strumień. Pistolety malarskie pozwalają na malowanie dużych powierzchni, jak i mniejszych elementów. Dzięki wykorzystaniu zbiornika z farbą, sprzęt pozwala na swobodne malowanie przy pomocy strumienia ściany, sufitu i innych powierzchni bez konieczności uzupełniania i przerywania prac. Zbiornik pistoletu może mieć różną pojemność w zależności od modeluCiśnienie jakie wytwarza urządzenie to większa wydajność malowania ścian i innych elementów. Korzystając z metody natrysku możemy efektywnie wykorzystać farbę, bez generowania zbędnych strat. Dostępne pistolety malarskie, produkty najwyższej jakości. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty, skontaktuj się z nami.

Dobrej jakości narzędzia malarskie to połowa sukcesu w lakierowaniu i podczas malowania natryskowego. Odpowiednie regulacje dyszy i równomierne rozpylanie farby gwarantuje dobry efekt na polakierowanej za pomocą pistoletów powierzchni. Pistolet lakierniczy występuje w kilku wariantach, więc przed przystąpieniem do malowania należy wybrać odpowiedni model. W naszej ofercie odnaleźć można następujące rodzaje pistoletów, z zastosowaniem do różnych technologii nakładania farby:

Puszkowy

Pistolet natryskowy o uniwersalnym zastosowaniu, wykorzystywany do nakładania szerokiej gamy lakierów i przystosowany do pracy z różnego rodzaju farbami. Cechuje się wysoką wydajnością natrysku, prostą konserwacją i niezbyt wysokim zapotrzebowaniem na powietrze.

Hydrodynamiczny 

Należą do produktów, które zostały zaprojektowane do natryskiwania podkładów malarskich, żywic epoksydowych, uretanów i powłok ognioodpornych. Pistolety raczej o zwartej konstrukcji, do użytku także w trudno dostępnych miejscach.

Air Combi

Stosowane często w przemyśle drzewnym i meblarskim, posiadają nierdzewne elementy ruchome. Mogą współpracować z systemem Airless, przy asyście powietrza.

Elektrostatyczny

Bardzo szybkie i wydajne produkty. Transfer farby jest bliski 100%, często wykorzystywane w kowalstwie artystycznym, do malowania ogrodzeń i siatek. Przyjazny dla środowiska, dzięki minimalnej emisji cząstek lotnych to atmosfery.

Automatyczny

Trwałe pistolety do malowania, które mogą być wspomagane pneumatycznie. Solidna konstrukcja gwarantuje długoletnie bezproblemowe użytkowanie, szczególnie przy zastosowaniu lakierów na bazie wody.