STRONA GŁÓWNA Pistolety do malowania

Pistolety do malowania


Pistolet do malowania i agregat malarski to niezbędne urządzenia do malowania natryskowego. Korzystając z tych urządzeń możliwe jest nakładanie równomiernej warstwy farby, a dysza pozwala na ustawienie szerokości jaką powinien mieć strumień. Pistolety malarskie pozwalają na malowanie dużych powierzchni, jak i mniejszych elementów. Ciśnienie jakie wytwarza urządzenie to większa wydajność malowania ścian i innych elementów. Korzystając z metody natrysku możemy efektywnie wykorzystać farbę, bez generowania zbędnych strat. Dostępne pistolety malarskie, produkty najwyższej jakości. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty, skontaktuj się z nami.

Dobrej jakości pistolet malarski to połowa sukcesu w lakierowaniu i podczas malowania natryskowego. Odpowiednie regulacje i równomierne rozpylanie farby gwarantuje dobry efekt na polakierowanej za pomocą pistoletów powierzchni. Pistolet lakierniczy występuje w kilku wariantach.

Puszkowy

Pistolet natryskowy o uniwersalnym zastosowaniu, wykorzystywany do nakładania szerokiej gamy lakierów i farb. Cechuje się wysoką wydajnością natrysku, prostą konserwacją i niezbyt wysokim zapotrzebowaniem na powietrze.

Hydrodynamiczny 

Hydrodynamiczne pistolety do malowania zostały zaprojektowane do natryskiwania podkładów malarskich, żywic epoksydowych, uretanów i powłok ognioodpornych. Pistolety raczej o zwartej konstrukcji, do użytku także w trudno dostępnych miejscach.

Air Combi

Pistolety do malowania stosowane często w przemyśle drzewnym i meblarskim, posiadają nierdzewne elementy ruchome. Mogą współpracować z systemem Airless, przy asyście powietrza.

Elektrostatyczny

Bardzo szybkie i wydajne pistolety do malowania. Transfer farby jest bliski 100%, często wykorzystywane w kowalstwie artystycznym, do malowania ogrodzeń i siatek. Przyjazny dla środowiska, dzięki minimalnej emisji cząstek lotnych to atmosfery.

Automatyczny

Trwałe pistolety do malowania, które mogą być wspomagane pneumatycznie. Solidna konstrukcja gwarantuje długoletnie bezproblemowe użytkowanie, szczególnie przy zastosowaniu lakierów na bazie wody.