STRONA GŁÓWNA Pompy/Agregaty Malarskie

Pompy/Agregaty Malarskie


Jak wybrać agregat malarski?

Wybór odpowiedniego agregatu malarskiego zależy od kilku ważnych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rodzaj prac, jaki będzie wykonywany oraz materiał, który będzie aplikowany przy pomocy produktu. Dostępne w naszej ofercie pompy malarskie zostały podzielone na trzy podstawowe kategorie ułatwiające wybór sprzętu.

  • Według rodziny produktów - agregaty malarskie zostały przypisane do grup na podstawie budowy i trybu pracy. Znajdują się tu pompy hydrodynamiczne wysokiej jakości, iniekcyjne, dwukomponentowe, tłokowe, spalinowe, elektryczne i in.
  • Według branży - pompy są podzielone na kategorie ze względu na zastosowanie. Zostały tu zamieszczone agregaty przeznaczone do prac budowlanych, malarskich (przeznaczone do malowania natryskowego zarówno ścian, jak i sufitów), ochrony przed korozją, ochrony przed ogniem i in.
  • Według materiału - agregaty znajdą się w odpowiednich grupach określonych na podstawie wykorzystywanego materiału: farb, lakierów, epoksydów, polimoczników, tynków i szpachli i inne.

Agregat malarski gwarantuje mniejsze straty materiału i większą oszczędność czasu

Najnwsze agregaty malarskie pozwalają na znaczne ograniczenie strat materiału i zwiększoną wydajność poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii. W przypadku pomp wielokomponentowych mieszanie materiału następuje bezpośrednio przed natryskiem, co pozwala na ponowne użycie niewykorzystanej farby. Dodatkowo funkcja automatycznego mieszania komponentów zmniejsza zużycie rozpuszczalnika i eliminuje ewentualne straty wynikające z błędu ludzkiego.
Jednocześnie zautomatyzowanie tego procesu skróciło czas potrzebny do przygotowania materiału do aplikacji. Uzyskana powłoka charakteryzuje się wyższą jakością, a jej nakładanie jest jeszcze łatwiejsze. Ponadto urządzenia często podgrzewają farbę w trakcie pracy. To również sprawia, że agregat malarski umożliwia malowanie szybsze i sprawniejsze.

Oferowane produkty należą do profesjonalnych agregatów. Sprzęt pozwala na większą dokładność pokrycia malowanej powierzchni i wyeliminowanie niedoskonałości jakie powstają podczas malowania ścian i innych elementów za pomocą różnych standardowych metod, a także ciągłą pracę aż do wykorzystania zapasu materiału. Urządzenie pozwala na pompowanie i sprężanie farby bez dodatku powietrza. Pistolet i zastosowanie odpowiedniej dyszy wypycha sprężoną farbę pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu metodą natrysku możesz bez problemu malować precyzyjnie nawet obiekty o dużych rozmiarach i metrażach. Wybór narzędzia generującego odpowiednie ciśnienie oraz optylanie dobrana dysza, są gwarancją efektywnej pracy. Szukaj urządzeń odpowiednich dla siebie w Anticorr. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne narzędzia i części różnież do użytku domowego. Wybierz jakość narzędzi!. W celu poznania szczegółów odnośnie urządzeń, zapraszamy do kontaktu.