Kabiny lakiernicze MINI

Produkty

Mobilne kabiny lakiernicza / ściany lakiernicze model Mini 750 i 1500 wykonane są z blachy ocynkowanej. Podwójny system filtrów, które można szybko i łatwo wymieniać zapewnia filtrowanie cząstek farby na poziomie 99,99%. Kabiny wyposażone w silniki i turbiny przeciwwybuchowe Ex II 2G c IIB T4 z silnikiem wg normy IEC z rodzajem zabezpieczenia przed zapłonem Ex de IIC T4 Gb lub Ex d IIC T4 Gb. Strumień powietrza może być regulowany indywidualnie poprzez przepustnicę regulowaną ręcznie montowaną na wylocie powietrza.

Oferowane przez firmę ANTICORR komory lakiernicze serii MINI 750 i 1500 doskonale nadają się do lakierowania niewielkich elementów i detali. Gabaryty i waga kabin lakierniczych serii MINI sprawiają, że nie zajmuje ona dużo miejsca i są łatwe w transporcie i przenoszeniu.
Kabiny lakiernicze mogą być ustawione na stołach lub specjalnych wózkach. Korzystanie z komory podczas prac musi odbywać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Niezmiernie ważny jest dostęp do odpowiedniej wentylacji nawiewnej zapewniającej bilans powietrza dostarczanego i wydmuchiwanego z pomieszczenia w którym znajduje się kabina. Przeprowadzanie prac lakierniczych z wykorzystaniem produktu jest bezproblemowe. Kabinę lakierniczą powinny obsługiwać osoby odpowiednio do tego przeszkolone.

Urządzenie dostępne w dwóch rozmiarach

  • szerokość 750mm
  • szerokość 1500mm
     

Parametry techniczne

Zachęcamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą kabin lakierniczych.


Wykonujemy również projekty indywidualne.

darek.droszkowski@anticorr.pl