STRONA GŁÓWNA Ścierniwo / Odzysk Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych przeznaczonych do różnych rodzajów prac: odsysania pyłów, cieczy i materiałów.  Prezentowane przez nas odkurzacze idealnie sprawdzają się przy sprzątaniu, zbieraniu piasków, granulatu, suchych i mokrych cząstek. Naszych Klientów zaopatrujemy w sprzęt wysokiej jakości, który pochodzi od najlepszych na rynku producentów. Oferty i wyceny przygotowujemy indywidualnie na życzenie Klienta.

Poniżej prezentujemy krótkie opisy odkurzaczy wraz z podziałem na kategorie. Każdemu z Państwa proponujemy przygotowanie indywidualnej oferty spełniającej konkretne wymagania, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami Technicznymi.   

 

Odsysanie pyłów i materiałów

Odkurzacze przemysłowe do zbierania wycieków proszków, ścierniw, granulek, wiórów i pyłu. Urządzenia te są bardzo popularne w przemyśle ze względu na swoją wydajność, niezawodność, łatwość obsługi i konserwacji. Sprawdzają się w pracach związanych z odzyskiem materiałów sciernych, pyłów, proszków, piasku i innych suchych i mokrych cząsteczek. Posiadamy zarówno jednostki stacjonarne, jak i mobilne. Filtry, w które wyposażone są odkurzacze sprawiają, że czyszczenie powierzchni jest szybkie i skuteczne. Ponadto, niektóre z oferowanych przez nas urządzeń dają możliwość podpięcia kilku węży. 

Takie odkurzacze mogą służyć do do czyszczenia podłóg, ścian, belek i wielu innych rodzajów powierzchni. Są wydajne, łatwe w osłudze i w konserwacji. Niektóre z oferowanych przez nas odkurzaczy posiadają również gniazda do obsługi wózków widłowych.

 Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu otrzymania oferty na odkurzacze do odsysania pyłów i materiałów.

 

Odsysanie cieczy

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone do zbierania i transportowania cieczy. Doskonale nadają się do zasysania cieczy lub transportu materiałów na duże odległości w pionie i poziomie. Dobrze sprawdzą się przy opróżnianiu misek olejowych, beczek olejowych oraz przy sprzątaniu suchych zanieczyszczeń z zaolejonych podłóg.

Urządzenia posiadają prostą i solidną konstrukcję, są wydajne, łatwe w osłudze i w konserwacji. Opcjonalnie możemy uzupełnić ofertę o zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej dla materiałów agresywnych.

 Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu otrzymania oferty na odkurzacze do odsysania cieczy.

 

Odsysanie cieczy i materiałów

Odkurzacze przemysłowe do odsysania różnego rodzaju płynów oraz wiórów metalowych, piasku itd. Urządzenia zostały zaprojektowanie z myślą o zbieraniu również dużych ilości gruboziarnistych cząstek, np. granulek, a także cieczy i szlamu. Jednostki są zasilane peumatycznie i są wyposażone w pojedyncze lub podwójne zbiorniki. Dodatkowo posiadają systemy filtracji/separacji w celu uzyskania maksymalnej skuteczności.

Te wielofunkcyjne odkurzacze są łatwe w osłudze i w konserwacji. Ponadto niektóre z nich posiadają specjalnie zaprojektowane wózki, które zapewniają wygodny transport i opróżnianie zbiornika.

 Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu otrzymania oferty na odkurzacze do odsysania cieczy i materiałów.