image


Ściana lakiernicza Euroset Professional

Proszę o wycenę


Ściana lakiernicza posiada skuteczny system odprowadzania zanieczyszczonego powietrza. Jego prawidłowe funkcjonowanie zapewnia odpowiednie, bezpieczne środowisko pracy dla operatora. Dzięki opatentowanemu systemowi odciągu „EURO SET Professional” efektywna praca nad wysoką jakością opracowywanej powierzchni jest jeszcze łatwiejsza.

Karta katalogowa produktu znajduje się w załączonych plikach.

10 zalet podnoszących jakość pracy:

1. Poprawa wydajności odciągu – operator może samodzielnie decydować o mocy odciągu. Do jego dyspozycji jest odciąg boczny, górny i dolny. Dostosowywanie parametrów odbywa się poprzez odpowiednie ustawienie specjalnej metalowej pokrywy ze zintegrowanym systemem odciągu.

2. Rozpuszczalniki i mgiełka są odprowadzane jeszcze szybciej.

3. Mniejsze zużycie ciepłego powietrza poprzez umieszczenie zimnego powietrza w podstawie.

4. Powietrze jest odciągane szerokim strumieniem, dlatego możliwe jest również bezpieczne odprowadzenie nadmiernych ilości rozpuszczalnika i mgiełki lakierniczej z odległych obszarów.

5. Pomimo wydajnej pracy systemu nie występują silne przeciągi. Powietrze jest blokowane, a następnie odciągane szerokim strumieniem. Przewiew nie jest odczuwalny i pojawia się jedynie blisko podstawy.

6. W przypadku pracy nad poziomą powierzchnią mgiełka lakiernicza zostanie skierowana w dół wskutek wymuszonego ruchu powietrza.

7. Filtry o przedłużonej trwałości – największa ilość mgiełki zostaje pobrana przez system zanim zdąży dotrzeć do filtra. Takie rozwiązanie przyczynia się do jego żywotności. System odprowadzania doskonale sprawdza się również przy stosowaniu farb rozpuszczalnych w wodzie.

8. Niebezpieczeństwo wybuchu jest znacznie mniejsze dzięki natychmiastowemu odsysaniu łatwopalnych substancji. Ta zaleta sprawia, że system wysoko cenią firmy i instytucje odpowiadające za bezpieczeństwo pracy.

9. Każde urządzenie może odprowadzać substancje w formie podłogowo-ściennego lub podłogowego odciągu. Zmiana konstrukcji jest możliwa bez większego nakładu pracy.

10. Każdą wersję systemu można uzupełnić o dopasowane specjalnie do niej jednostki zasilające z ciepłym powietrzem. Są one szczególnie polecane przy długotrwałych pracach malarskich.

Ściana lakiernicza występuje w trzech wersjach: Mini, Midi i Maxi.


Jesteś w podstronie: Ściana lakiernicza Euroset Professional